Dentysta dla dzieci - Bielsko-Biała

Dzieci to najważniejsi pacjenci

Z własnego doświadczenia wiem, jak stresujące są wizyty z dzieckiem u lekarza. Dlatego robię wszystko, aby pobyt w moim gabinecie był bezstresowy zarówno dla małego pacjenta, jaki i dla rodzica. Dzieci są dla mnie najważniejszymi pacjentami. Pierwsze doświadczenia u stomatologa decydują o tym, czy wizyta u dentysty będzie kojarzyła się z czymś naturalnym i bezpiecznym, czy koniecznością, której próbujemy uniknąć. Właśnie dlatego jestem przygotowana do tego, aby młody pacjent czuł się bezpiecznie i komfortowo.

Indywidualne podejście

Do każdego dziecka podchodzę indywidualnie. W konsultacji z rodzicami dobieram czas i długość trwania wizyty oraz atrakcje dla dziecka.

Łagodnie, bez strachu

Prawie wszystkie procedury u dentysty mogą być wykonane łagodnie, a przede wszystkim bez bólu. Dziecko, które chodząc do dentysty nie miało okazji doświadczyć bólu rzadko naprawdę boi się stomatologa. W gabinecie stosuję technologię Wand - komputerowe znieczulenie, które w niezwykle łagodny, bezbolesny i skuteczny sposób podaje maluchowi płyn znieczulający. Końcówka robocza Wand żadnemu dziecku nie będzie kojarzyć się z zastrzykiem i bólem.

Kącik z zabawkami

W poczekalni czeka na dzieci kącik z kredkami i kolorowankami, a każde dziecko wyjdzie z gabinetu z drobnym upominkiem.

Bezpłatna wizyta zapoznawcza

Zapraszamy na bezpłatną wizytę zapoznawczą, na której dzieci mają szansę poznać się ze mną oraz oswoić z gabinetem. Opowiadam dziecku o profilaktyce, o tym co będzie się działo w gabinecie oraz na czym polega moja praca. Dziecko może wszystkiego dotknąć i "zbadać zęby" mamie lub tacie.