Wybielanie zębów - Bielsko-Biała

W domu czy u dentysty?

Jest wiele metod wybielania zębów - począwszy od domowych sposobów, przez pasty wybielające, po specjalistyczne nakładki. Ale nawet w przypadku preparatów przeznaczonych do stosowania w domu, tylko działanie pod opieką stomatologa daje pewny i długotrwały efekt. Takie wybielanie obejmuje kompleksowe badanie, instruktaż na temat wybranej procedury oraz monitorowanie pacjenta w czasie fazy leczenia. Podczas wizyty w moim gabinecie doradzam jakie metody będą najbardziej odpowiednie dla danego pacjenta.

Metody wybielania

W czasie wieloletniej praktyki miałam okazję przetestować wiele profesjonalnych metod wybielania, dlatego w swoim prywatnym gabinecie używam tylko najlepszych materiałów. Choć pacjenci nie muszą znać się na niuansach działania poszczególnych preparatów i technik, to każdorazowo przedstawiam wady i zalety każdej z metod oraz polecam te najbardziej odpowiednie dla danego pacjenta. Serdecznie zapraszam do gabinetu, gdzie po badaniu oraz określeniu oczekiwań pacjenta będziemy w stanie wspólnie określić plan działania.

Ile kosztuje wybielanie

Łączne koszty gabinetowego wybielania zębów, w zależności od zakresu leczenia i stanu uzębienia, to najczęściej od 400 do 900 PLN, wliczając w to konsultację, zabiegi higieniczne poprzedzające wybielanie oraz same zabiegi wybielania. W przypadku kiedy do osiągnięcia satysfakcjonujących pacjenta rezultatów wystarczą zabiegi higieniczne oraz zastosowanie preparatów domowych, koszt może być niższy.